search

cryptocurrency

Rep Brad Smith @Brad Sherman Jan 27 Sadece bugün #cryptocurrency aldım. Dalgalanma, sadece 4 dolar! 2 ay içinde bu kötü adamı paraya çevirmek için sabırsızlanıyorum 3 71 19

ket Cap: 268.257.409.487 ABD doları / 24s Cilt: 15.343.068.443 / BTC Hakimiyeti: % 45,4 Cryptocurrency Piyasa İşletmeleri

Audi to release their own cryptocurrency.

Philip McMaster (大龙) meets with Nepal Minister of Civil Aviation, Rabindra Adhikari, to promote acceptance of Aeron solution by the authority. Great news are coming! #arn #btc #eth #cryptocurrency #aeronaero #bitcoin #blockchain #binance https://t.co/oXDK3JDWQh
Bithumb New cryptocurrency listing commemoration MONACO Pay-Back Event EVENT PAGE ASSET TRANSFER

Is that a good translation of this: Binance is a blockchain ecosystem comprised of Exchange, Labs, Launchpad, and Info. Binance Exchange is one of the fastest growing and most popular cryptocurrency exchanges in the world. Founded by a team of fintech and crypto experts — it is capable of processing more than 1.4 million orders per second, making it one of the fastest exchanges in the world. The platform focuses on security, robustness, and execution speed — attracting enthusiasts and professional traders alike.

Mehmet Dönmez
Yani ne anlama geliyor acaba

Hem cryptocurrency hem de blockchain teknolojisi konusunda düzenleyici duruşuyla ünlenen Singapur'da, banknotlar tasarım mağazası zinciri Megafash'ın Suntec City şubesinde satışa sunulacak. 0,01 ve 0,05 BTC (sırasıyla 92 $ ve 463 $) mezhepleri içinde, "notları" aslında Samsung'un teknolojisini kullanan banknot benzeri donanım cüzdanlarıdır, Tangem onların maliyetinin gerçek nakit gibi kullanmak için yeterince ucuz olmasını sağladığını iddia ediyor

Güney Koreli Cryptocurrency Industry, Yetkililer Yasallaştırılmış ICO'ların Verimliliğine İlişkinOlarak Yeniden Kabarcıkla Kuruyor.XVG Her yağmur güneşlendikten sonra; Bu, Güney Koreli kriptosferde tam da böyle bir durumdur, çünkü Asya ülkelerinin blok zincirine dayalı dijital para birimlerini çevreleyen düzenleyici belirsizliklerin kara bulutları yavaş yavaş yok oluyor. Şimdi, Güney Kore'de milletvekilleri ülkede ilk para tekliflerini yasal bir faaliyet haline getiren bir yasayı yürürlüğe koymak için hazırlıkları hazırlıyorlar.

Kripto için Büyük Olay: CONSENSUS 2018 Bu olay bir sonraki devasa boğa koşusunu tetikleyebilir mi? __ blockchain ve cryptocurrency olayı: white_check_mark: Ne zaman: 14 Mayıs - 16 Mayıs : white_check_mark: Nerede: New York : white_check_mark: Ev Sahipleri: New York Ekonomik Kalkınma Şirketi + Coindesk ____ Retroperspective Konsensus etkin olan kitlesel alaka değerlerini anlamak için, bu olayın geçmişte ne gibi bir etki olduğunu görmelisiniz. 2017 yılı Konsensus'un tarihinde, tüm kripto piyasası toplam pazarda% 26'sında büyük bir yükseliş elde etti! İşte Örnek: BTC 1 Mayıs: 1466 30 Mayıs: 2252 $ Litecoin 1 Mayıs: 16 Mayıs 30: 25 $ Ancak, bu kez etkinliğin garanti ettiği yıla çok ama fazla fazla olur. 2017 yılında 2700 katılımcı bulundu, bu yıl bu etkinlikte yaklaşık 4500 kişi katılacak. Daha fazlası, Microsoft, IBM, Procter & Gamble ve Siemens, CME Ventures gibi büyük yatırımcılar, AMRO, ABN, Scotiabank ve Citi gibi bankalar ve muhasebe şirketlerinden. EY, KPMG ve PWC gibi. Sponsorlara baktığınız zaman (120k-150k sponsorluklar) kripto uzayından büyük isimlere bakabiliriz: VeChain, Ripple, Ark, defter, Agrello vb. Tüm bu şirketler sadece güzel konuşmalar için oraya gitmeyecek. Sponsorluklar için ne kadar ödeme yaptıklarına bakın. Odak noktası yatırımınız, ortaklıklar ve blockchain teknolojisini tümleştirmenin yolları. Amerikan bankacı, İş İnsider, Bloomberg CNBC, Girişimci, Esquire, Forbes, Financial Times, Fortune, Handelsblatt, MarketWatch, New York Post, Kuvars, Ekonomist, New York Times, Wall Street Journal, Thomson Reuters - bunlar, küresel finans piyasası için etkinliğin uygunluğunu kanıtlayan en büyük finansal medyalar. En iyi durumda Consensus bir sonraki büyük boğa koşusunu tetikleyecek.

Yayın aynı zamanda PayPal'da kripto paralarla ilgili olarak kendilerine danışan eski bir yöneticiyle görüştüğünü de belirtti, “Venmo 2018'in sonunda bir şey açıklayacak ve fikir 5-10 kriptosun üzerine getirerek bir-yukarı Kare yapmaya çalışacak. başlangıçta platform. Verge'nin karışımda ciddi olduğunu onaylayabilirim. ” Verge ve Spotify: Herhangi Bir Umut? Verge, daha fazla ortak bularak cryptocurrency dünyasında çok sıkı çalışıyor. Ekip, bu konuda çevrimiçi ve çevrimdışı kampanyalar yapıyor. Verge'nin işe alım ve sosyal medyadan sorumlu çekirdek üyelerinden biri olan Cees Van Dam'ın bir tweet'i , Verge topluluğuna oy vermeleri ve kampanya yapmaları için Spotify'ın evlat edinmesini sağlamaları çağrısında bulundu. “ #vergefam , Verge'nin @Spotify'da ödeme seçeneği olarak eklenmesine yardımcı olun . Lütfen bize tekrar bir göz atın, bize bir iyilik yapın, bağlantıya tıklayın, oy verin ve tercihen yorumunuzu ekleyin. Birlikte yapabiliriz! 

Weiss Ratings, NEO'ya Parlayan Rapor Verdi, Cardano EOS: Dolandırıcılığı Siler Weiss Cryptocurrency Ratings şirketi , bu hafta 'Yüksek puanlı' madeni paraların parlayan bir incelemesini verdi. Ayrıca, yatırımcıların halihazırda piyasada bulunan taklit sikkelerden karşı karşıya oldukları mevcut riskleri de vurgulamaktadır. Cryptocurrencies bu ay bugüne kadar kayıplarını sürdürürken, Weiss Cardano, NEO ve EOS'a işaret ediyor. Bunların hepsi 2018'in ilk aylarında önemli kazançlar elde etti. EOS göre $ 17.98 genel bir değere ulaşan, bugün 5.8 üzerinden% arttı CryptoCompare . NEO , bu hafta şimdiye kadar% 6.97 düşüşle devam ediyor. Kasım 2017'den bu yana kayda değer bir büyüme gösterdi. 25 $ 'dan bugün 75.89 $' a yükseldi. Cardano , 0.14 $ 'dan başlayan yıldan nominal kazançlar elde etti. Neredeyse üç katına çıktı, bugün 0,32 dolar NEO, EOS ve Cardano, yenilikçi yaklaşımları ve mükemmel performansları için seçildiler. Taklitler, imitasyondan uzak tutulmamıştır. Bu taklitlerin çoğu ZCash ve Bitcoin gibi iyi bilinen kriptolardan kesilir. Bu sahteciliğin yaratıcıları kodlarını uyguluyor ve onlara madeni para olarak yatırım yapanları kâr ediyorlar. Söz konusu birey, her üçünün de yaratıcısı olan Rhett Creighton'dur ve Jackson Palmer'a göre 'Coin-atlamalı' tarafından piyasa manipülasyonuyla suçlanmaktadır.

Verge (XVG) Sadece Blok Ödülünü Devretti; Fiyat Yükselebilir Verge'nin blok ödülünün uzun süredir beklenen yarışı, sadece çekirdek yazılımın arkasındaki ekibin Twitter'da etkinliği duyurmasıyla geldi. Verge'nin ödülleri keseceğini söyleyen gerginliğin ardından , bugün yarın madencilere ulaşan cryptocurrency, nihayet hedefine ulaştı.

İŞLER ÇOK CİDDİ... Upbit takası, platformda soruşturmaya tabi tutulduğunu resmen açıkladı, ancak hizmetlerin normal olarak işlediği iddia ediliyor. Pazarın yanıt verdiği yol göz önüne alındığında, kripto yatırımcıları haberlerden zaten etkilenmiş durumda. Bildirildiğine göre, Upbit'in ciddi sonuçlara yol açabilecek sahtecilikten şüpheleniliyor. Upbit Dolandırıcılık Soruşturması: Ciddi Bir Konu Güney Kore'nin en büyük cryptocurrency takasını çevreleyen kaos gününden sonra, Seul'deki genel merkezine baskın yapan yetkililerle ilgili olarak, bu değişim resmi bir açıklama yaptı. Öyleyse, şimdi Upbit'in soruşturma altında olduğu teyit edildi, onun anlaşılmasını ve bunun tam olarak nasıl başladığını anlayalım mı? Öğleden sonra, baskın haberleri piyasaya girdiğinde, Upbit, en iyi cryptocurrency borsalarında 4. sırada yer aldı ve Coinmarketcap'a göre 24 saat işlem hacmi 1.8 milyar dolardı. Şimdi, saat cinsinden Upbit, 2.2 milyar dolarlık işlem hacmi ile 3. sırada yükseldi.

Normal borsada cezai yaptırımı yüksek olmasına rağmen yine de pump yapıyorlar cryptocurrency’lere engel olamazlar

Pundi X [NEW] Pundi X, kullanıcıların herhangi bir zamanda ve her zaman cryptocurrency satın almalarını sağlayan gelecek milyar kripto kullanıcılarını getirmeyi amaçlamaktadır. Bu PundiX'i dünyanın en büyük merkezi olmayan, çevrimdışı kripto para birimi satış ağı haline getirecek. Ekosistem ve işlem kayıtları blok zincirde yaşadığı için 'merkezden uzaklaştırılmış'. 'Çevrimdışı' çünkü giriş noktamız fiziksel çıkışlarda bulunan Satış Noktası (POS) cihazları ile gerçekleştiriliyor. Pundi X üç müşteri kullanımı için izin verir. Kullanıcıların şunları yapabilmelerini sağlar: 1) Satış Noktası (PoS) cihazı üzerinden kripto para birimi satın al veya sat 2) Pundi X POS cihazıyla (perakende satış noktası) cryptocurrency kullanarak herhangi bir şey satın alın 3) Eşler arası ödeme yapın mobil kullanarak (PayPal gibi)

WASHINGTON (Reuters) - U.S. and Canadian state securities regulators announced Monday they have launched dozens of investigations into cryptocurrency scams.

We are listing Steem and Stratis in Bithumb and Bithumb PRO. ■ Listing Cryptocurrency : Steem(STEEM), Stratis(STRAT) ■ Listing Date : Scheduled for May 24, 2018(Thu) evening

World’s First Bank-Owned Cryptocurrency Exchange Launches Publicly in Japan

Komisyon olmadan satışa sunulan 150 dolar cryptocurrency, istanbul'da buluşma, bana özel gönder

Satılık 150 dolar cryptocurrency, komisyon yok, istanbul'da tanış, bana özel gönder

Müşterilerimizin fonlarını korumak için yakın zamanda değiştirdiğimiz ve depolama cüzdanlarımızı güvenceye almak için, paranızı kaybetmemek için yeni güvenli cüzdanınıza paranızı taşımanızı tavsiye ederiz. Binance, mevcut tüm hesapları bir ihtiyati güvenlik önlemi olarak sıfırlar. Tam detaylar için lütfen aşağıdaki bağlantıyı kontrol edin: Tüm kullanıcıların hesaplarını 2018/10/06'ya kadar onaylamaları istenir! Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ve sabrınız için teşekkür ederiz. Desteğin için teşekkürler! Binance Ekibi 2018/09/06 Binance is a blockchain ecosystem comprised of Exchange, Labs, Launchpad, and Info. Binance Exchange is one of the fastest growing and most popular cryptocurrency exchanges in the world. Founded by a team of fintech and crypto experts — it is capable of processing more than 1.4 million orders per second, making it one of the fastest exchanges in the world. The platform focuses on security, robustness, and execution speed — attracting enthusiasts and professional traders alike.

Hello, Blockmason community! Another week is upon us, which means it's time for another Weekly Update. In this edition of the Weekly Update, BCPT special announcement, Blockmason's CTO's insights on the future of cryptocurrency, 7 big bills you can now share with friends and more. Are you ready? Let's get started!

18% of people own cryptocurrency ne demek ya

Announcement (2018-11-26)As announced on November 17, both active chains will continue to be permanently split into the foreseeable future. Coingeek has announced that replay protection will be added to Bitcoin SV to prevent transactions replaying across both chains. The majority of businesses in the cryptocurrency ecosystem continue to use Bitcoin Cash (BCH) to refer to the chain maintained by miners operating in consensus with the latest implementations from Bitcoin ABC, Bitcoin Unlimited, Bitprim, Bitcoin XT, bcash, and bchd. A number of exchanges have added support for the Bitcoin SV chain under the Bitcoin SV (BSV / BCHSV) name but general app support is still very limited. Announcements have been made from most of the major companies in the Bitcoin Cash ecosystem that have solidified this in the market.In the coming weeks, we will be setting up a dedicated space for Bitcoin SV network information. Our Bitcoin Cash homepage will remain as-is until that time.

https://coinchase.com/c/QtRH4GlwGet $20 from Coinchase. Coinchase protects your cryptocurrency and allows you to enjoy the profits of participating in Blockchain project crowdfunding. #Coinchase

The end of ETH ClassicThe key developer team behind Ethereum Classic abandoned the project due to lack of funding. The original decentralized cryptocurrency cannot be saved – the time has come for a hard fork.

Few in crypto have anything interesting to bring let alone dreams beyond the mere specualation of a cryptocurrency coin, DREAM BIGGER / BitcoinSV

Ethereum Ousts XRP As Second CryptocurrencyOver recent weeks, as covered extensively by Ethereum World News, XRP, the go-to asset for fintech startup Ripple, began to underperform Ether (ETH). ETH began running in mid-December, outpacing a majority of other cryptocurrencies as it bounced off its year-to-date low at $81 to a multi-week high of ~$157 in a few days’ time.And while the asset has since pulled back, along with the rest of this nascent market, Ether is still outperforming its peers, even its rival — XRP. Since getting listed on Binance as a base pair, the asset has embarked on a strong move downwards on Bittrex’s ETH/XRP pair. More specifically, since the all-time high at 0.00365 ETH was established on December 19th, the asset has moved lower and lower.On Wednesday morning, the asset suddenly fell rapidly, losing 2% of relative value in a matter of an hour, subsequently finding itself at 0.00248 ETH.This relative movement to the downside has allowed Ethereum’s aggregate capitalization to surpass that of XRP, which now sits as the third-most valuable cryptocurrency.At the time of writing, Ether, currently valued at $143.8 apiece, has a $268 million lead on its rival. But considering that the two cryptocurrencies spent most of the day neck-and-neck, it wouldn’t be surprising if the gap proceeded to close.This battle for the second seat comes after the two cryptocurrencies began duking it out in November, which was when XRP suddenly surpassed Ether. At the time, some thought it was over for the project dubbed the “world computer.” But, in the past weeks, as aforementioned, the asset began a comeback.On December 29th, ETH posted a 15% gain, allowing it to close the gap to $1.2 billion. Just days later, the gap closed to $700 million, as Ether continued to outperform nearly every single cryptocurrency in the top twenty. Now, it seems that the gap is now on XRP’s end. For now, at least.

Ben de cryptocurrency işinden kazanıyorum

SWIFT BRINGS THE BULLSBrussel-based global banking giant Swift today announced that it would integrate R3’s trade finance platform with its own Global Payments Innovation solution (GPI). Speaking at the Paris Fintech Forum, CEO Gottfried Leibbrandt clarified that the platforms would merely explore potential interconnectivity between their cross border payment solutions.“We are announcing later today a proof-of-concept with the R3 blockchain on [a] trade where you can initiate a payment on the [trading] platform, and then it goes into GPI,” Leibbrandt told CNBC.Earlier, R3 had integrated Ripple Labs’s XRP token as an asset for their Corda platform. The organizations also partnered with global banking giants such as Barclays and Royal Bank of Canada to test XRP for cross border payments. However, in September 2017, R3 had dragged Ripple Labs into a legal dispute for violating a purchase agreement of 5 billion XRP tokens. They later resolved the matter, and XRP became the first integrated cryptocurrency of R3’s open-source blockchains solution.XRP DEMAND TO GO UP?Leibbrandt expressed his reservations about XRP as a global asset to a cross border payment network. The Swift executive said that banks remain hesitant to convert things into a cryptocurrency because of volatility. The biggest drawback of Ripple Labs, according to Leibbrandt, is their reliance on XRP. https://www.ccn.com/what-made-ripples-xrp-gain-9-against-the-us-dollar-in-just-3-hours/