search

ethereum

Стало известно о судьбе проекта Telegram Open Network (TON), анонсированного Павлом Дуровым в этом году. О ходе разработки компания Telegram рассказала в специальной рассылке в начале сентября. Подлинность информации подтвердили два инвестора, которые получили рассылку, о чем рассказали «Ведомости». Стоит напомнить, что TON — блокчейн-платформа, над созданием которой работает команда Telegram. Инвесторы предоставили около $1,7 млрд, причем процесс инвестирования был закрытым, средства принимали не у всех. Тем счастливчикам, деньги которых были приняты, обещали, что TON сможет обрабатывать транзакции в своей сети быстрее, чем Bitcoin и Ethereum. Скорость работы последних вызывает нарекание со стороны пользователей и адептов блокчейн-технологии.Дуров рассказывал, что TON сможет обрабатывать транзакции со скоростью, равной скорости работы сетей Visa и Mastercard (около 50-70 тысяч в секунду). У биткоина и «эфира» скорость обработки транзакций составляет 7 и 15 операций в секунду. Основной валютой TON является собственные криптомонеты, которые получили название Gram. Также разработчики заявили о создании интегрированного с приложениями Telegram кошелька, который должен стать наиболее популярным в мире.

Only 100 tickets left at $50! Get your ticket now and join in the discussion with 50+ top-notch speakers from Binance, Microsoft, Goldman Sachs, eToro, Ethereum Foundation, Ripple, etc. in Singapore on 21-22 January. Register before the price increases: https://www.binancefair.com

Binance Will Support the Upcoming Ethereum Constantinople Hard Forkhttps://support.binance.com/hc/en-us/articles/360021495791
Binance Will Support the Upcoming Ethereum Constantinople/St. Petersburg Upgradehttps://support.binance.com/hc/en-us/articles/360024333992
Binance Will Support the Upcoming Ethereum Constantinople/St. Petersburg Upgradehttps://support.binance.com/hc/en-us/articles/360024333992
Binance Will Support the Upcoming Ethereum Classic (ETC) Atlantis Hard Forkhttps://www.binance.com/en/support/articles/360033589811

А вот и объяснение сегодняшних мувов по 300кк:"биржа Binance отправила в хранилище Tether на базе Omni 300 млн USDT, а Tether выпустил такое же количество токенов на блокчейне Ethereum и передал их Binance"

a: We are already the largest blockchain network with more nodes than Bitcoin and Ethereum, and it is working stably on our mainnet

Які переваги я отримую в розробці dapp в NKN SDK в порівнянні з ethereum, neo, wave і т. Д? Крім того, які переваги eth, neo і waves я не отримаю в NKN? У мене є dapp, в даний час працює на ethereum. Наскільки легко перейти на NKN?

Мета New Kind of Network: перебудувати всю мережеву технологію для створення нового аналога TCP/IP протоколу з децентралізованою архітектурою. Яким чином буде досягнута ця мета? Orchid Protocol-це токен ERC20, який функціонують за допомогою смарт-контрактів Ethereum У чому відмінність NKN від Orchid Protocol? Завдяки публікації вихідного коду проекту на GitHub як вдалося токена піти проти ринку,який влітку 2018 року демонстрував активне падіння? У чому його особливість?

Які переваги Arpachain залучать розробників DApps з інших блокчейнов (Ethereum, Tron, EOS)?

Felix Xu
As a layer 2 protocol, essentially we can build on any blockchains. Currently our protocol is built on Ethereum but we will soon support more blockchains.

Так як ARPA двохрівневий протокол, ми по суті можемо будувати на будь-яких блокчейнах. Наразі наш протокол побудований на Ethereum, але незабаром ми підтримаємо більше блокчейнів.

What are some milestones to look forward to? What do you predict largest challenges will be in the future? How do you plan to address them?Do you see the Carry Protocol platform being used more than Ethereum and if so, how do you plan to gain marketshare ?

Hello! My name is Pierre-Alain. French guy based in Korea. I’m currently working for Aergo and Blocko as a developer and researcher (Ethereum and sidechain compatibility, MerkleBridge, AergoStateTrie...) @PierreAlainO for tech questions

Pa
Hello! My name is Pierre-Alain. French guy based in Korea. I’m currently working for Aergo and Blocko as a developer and researcher (Ethereum and sidechain compatibility, MerkleBridge, AergoStateTrie...) @PierreAlainO for tech questions

Привіт! Мене звуть П'єр-Ален. Французький хлопець, що базується в Кореї. Зараз я працюю в Aergo та Blocko як розробник і дослідник (сумісність Ethereum і сайдчейни, MerkleBridge, AergoStateTrie ...) я тут для технічних питань ))

Бек-енд сторона знаходиться не в кращі формі, особливо у відкритих блокчейнах, наприклад Ethereum. Блискучий проект, але спільнота завжди стикається з певним ступенем конфлікту, виходячи з різних думок. Чи досягне коли-небудь Aergo положення, коли у виробників блоків виникне напруженість і ймовірність форку?

Які переваги Aergo залучать розробників DApps з інших блокчейнов (Ethereum, TRON)?

Чи планує проект перейти на свій особистий блокчейн, а не залишатися на Ethereum? Адже в 2020 році він мігрує на новий блокчейн Ethereum 2.0 при цьому змінюючи алгоритм роботи і що станеться з токенами стандарту ERC 20 невідомо! У цьому процесі можуть з'явиться проблеми і тоді дуже багато непідготовлених проектів (альт) можуть реально вимерти.

techy indeed! we are a bunch of nerds 😔, cute ones tho haha~We are the only project that focusing on AI inference on-chain. We have a strong team backing it up!Currently, Ethereum cannot run non- trivial AI models. This means that any Dapps that seek to incorporate AI functionality while ensuring the integrity and security of the AI models will need to run on Cortex. We have designed Cortex to be highly compatible with Ethereum, so any Ethereum app can be migrated onto the Cortex blockchain at almost zero cost.

amster
techy indeed! we are a bunch of nerds 😔, cute ones tho haha~We are the only project that focusing on AI inference on-chain. We have a strong team backing it up!Currently, Ethereum cannot run non- trivial AI models. This means that any Dapps that seek to incorporate AI functionality while ensuring the integrity and security of the AI models will need to run on Cortex. We have designed Cortex to be highly compatible with Ethereum, so any Ethereum app can be migrated onto the Cortex blockchain at almost zero cost.

АХах так трохи технологічний! Ми ще ті ботани! Однак класні 😁Ми є єдиним проектом, який зосереджується на інтерфейсі штучного інтелекту (коротше кажучи ШІ) ончейн. У нас є сильна команда, яка підтримує розвиток і добре працює!В даний час Ethereum не може запускати нетривіальні моделі ШІ. Це означає, що будь-які Dapps, які прагнуть уособлювати функціональність ШІ, забезпечуючи цілісність та безпеку моделей AI, повинні працювати на Cortex. Ми розробили Cortex дуже сумісним з Ethereum, тому будь-який додаток Ethereum можна перенести на блокчейн Cortex майже безкоштовно.

У чому різниця між механізмом Ethereum Gas і моделлю «Ендорфіни», яку використовує Cortex?

Binance Will Support the Upcoming Ethereum Istanbul Upgradehttps://www.binance.com/en/support/articles/360037582211
Binance поддержит предстоящее обновление Ethereum Istanbulhttps://binance.zendesk.com/hc/ru/articles/360037582211

Чи існує ризик змови між посередниками в мережі COTI? Цілі COTI, схоже, з часом змінилися. Спочатку ви були платіжним DApp і токеном на основі Ethereum. Чому ви змінили масштаб проекту і замість цього створили DAG?

На даний момент найуспішніший DAG проект це IOTA, криптовалюта для інтернет речей з цього випливає питання:чи можливо використовувати Coti для платежів між пристроями інтернеті речей і монітізаціі величезної кількості IoT пристроїв?Чи планує команда Coti створення моста між блокчейнамі Coti - Ethereum і Coti - Bitcoin?Це забезпечило б взаємодію між найбільшими блокчейнамі і зростання активу.Зараз дуже популярні децентралізовані фінанси, розвиваєтеся ви якось в цьому напрямку,можливо плануєте запустити власну платформу DEFI?

Aris
Coti виглядає добре, але це бентежить мене, що існує так багато інших проектів Blockchain. На що я повинен звернути увагу в coti, надаючи йому важливого значення? Чого ви плануєте досягти своїм проектом?

Спеціалізація COTI надає їй унікальну позицію на ринку як перший блокчейн, оптимізований для платежів та стабільних монет. Інші інфраструктурні проекти, всі на суму понад 1 млрд доларів, не підходять для усунення недоліків як традиційних, так і цифрових платежів.Платіжні програми та стабільні монети не є конкурентом COTI, оскільки вони працюють на нижчому рівні в ланцюжку вартості і можуть стати клієнтами COTI. Нині діючими особами, які працюють у фінансовому секторі, є Ripple та Stellar. Stellar та Ripple прагнуть створити середовище майже миттєвих трансфертів, які допоможуть обслуговувати всесвітнє безбанкетне населення. Однак їхній стейк базується на блокчейні попереднього покоління, що є складним щодо масштабу та витрат. COTI є неперевершеним за масштабністю, обробляючи десятки тисяч транзакцій в секунду (TPS) за рахунок свого протоколу консенсусу на основі DAG, заснованого на DAG, і все це підтримує повну децентралізацію.Структура даних COTI стимулює операторів вузлів, дозволяючи їм заробляти відсоток плати за мережу за свій внесок у мережу. Ripple є централізованим за своєю природою, і оператори вузлів Stellar не мають стимулів запускати вузли. Такий підхід створює ризик централізації та нестачі розподілу.COTI також постачає інфраструктуру та необхідні функції, пристосовані до стабільних монет, що забезпечує численні переваги перед випуском стабільних монет на інших сторонніх платформах, таких як Ethereum

У вас є команда розробників DApp(Blockchain App). Це найважливіша частина екосистеми VITE, і чим вона відрізняється від інших проектів Blockchain?Яка реальна різниця між DApp, що працює на Ethereum, і DApp, що працює на VITEЯка перевага одного підходу проти іншого?

Читав, що перенести додаток з ethereum на vite не дуже складно для розробників, а також що vite швидше, vite не має витрат на підтвердження транзакцій, але все одно на vite переносити додатки не поспішають. Як гадаєте, як це можливо виправити і залучити розробників до екосистеми vite?

Що таке VITE, VX і VCP? Чому Vite випустив ці 3 криптовалюти?У чому різниця між Vite Solidity ++ і Ethereum Solidity?

💵💵 25,000,000 USDT ($25,140,314) minted from Unknown to Tether TreasuryBlockchain: Ethereumseconds agoTX - link

Binance Will Support the Upcoming Ethereum (ETH) Muir Glacier Network Upgradehttps://www.binance.com/en/support/articles/360037995212

Binance поддержит предстоящее обновление Ethereum Muir Glacier (ETH) https://binance.zendesk.com/hc/ru/articles/360037995212

Binance Will Support the Upcoming Ethereum Classic (ETC) Agharta Network Upgradehttps://www.binance.com/en/support/articles/360038685731

як #NEWTON допоможе прокласти шлях до прийняття блокчейну, коли навіть встановлені цифрові активи, такі як Bitcoin та Ethereum, не змогли ??

Інструкція що робити якщо Депозити/Зняття обробляться повільноЯкщо ваш депозит або зняття обробляються повільно, будь ласка, перевірте, чи ви отримали ідентифікатор транзакції (TxID). Якщо він у вас є, вам потрібно буде стежити за станом вашої транзакції на відповідному блокчейні. У випадку біткоїн(BTC), часто мережа може бути перевантажена. Ви можете перевірити стан транзакції на блокчейні Bitcoin на Satoshi.info або Blockchain.info. У випадку Ethereum (ETH), мережа може бути перевантаженою протягом великих ICO. Ви можете перевірити стан транзакції на блокчейні Ethereum на Etherscan.io.Якщо ви отримали численні підтвердження без оновлення вашого балансу, будь ласка, надішліть нам приватно вашу електронну адресу, яку ви зареєстрували на Binance та TxID, щоб ми могли провести більш детальне розслідування.

Інструкція що робити якщо Депозити/Зняття обробляться повільноЯкщо ваш депозит або зняття обробляються повільно, будь ласка, перевірте, чи ви отримали ідентифікатор транзакції (TxID). Якщо він у вас є, вам потрібно буде стежити за станом вашої транзакції на відповідному блокчейні. У випадку біткоїн(BTC), часто мережа може бути перевантажена. Ви можете перевірити стан транзакції на блокчейні Bitcoin на Satoshi.info або Blockchain.info. У випадку Ethereum (ETH), мережа може бути перевантаженою протягом великих ICO. Ви можете перевірити стан транзакції на блокчейні Ethereum на Etherscan.io.Якщо ви отримали численні підтвердження без оновлення вашого балансу, будь ласка, надішліть нам приватно вашу електронну адресу, яку ви зареєстрували на Binance та TxID, щоб ми могли провести більш детальне розслідування.

У нас очень красивые h&s на дневном btc, bch и они ничего хорошего не предвещают. А по моим наблюдениям на крипте все классические паттерны, если подтверждаются(а они чётко это сделали), отрабатывают. Поэтому жду(заходя в шорты на росте) биток по 6500, bch по 100, ethereum по ~120. В общем, низы снова должны быть перещупаны. У каждого свои мотивы, но я бы не заходил бы в лонг на подбор отскоков, лучше бы их шортил.

1. Чи можливо в IRISnet інтегрувати бізнес-інструменти AI (Artificial intelligence) - штучний інтелект і ML (machine learning) машинного навчання, поділіться своїм баченням щодо цього?2. Що буде з проектом IRISnet, коли запуститься проект Polkadot, а Ethereum перейде на POS, не вийде ситуація, що проект виявиться незатребуваним?

Ivan Paskar
4. What do you think about the future competition between Cosmos and Polkadot? How this will effect IRIS and what role IRISnet gonna play in it?

4. IMO, the right way to build a great cross chain ecosystem is to collaborate. So I think it should be more collaboration than competition. I am glad that many projects have also be convinced of that. Like CDot network, they not only develope some useful tools for the connnection between Cosmos SDK-based networks & Substrate-based networks, but also translated some IBC docs into chinese. I think that is a good way for these 2 projects. And for Polkadot, I think it should be more like Ethereum 2.0, while Cosmos emphasize on interchain communications. And IRISnet will help to build the greater ecosystem of Cosmos by our unique functions, like DeFi-supporting modules, on-chain governance, etc.

Jeffrey Hu
4. IMO, the right way to build a great cross chain ecosystem is to collaborate. So I think it should be more collaboration than competition. I am glad that many projects have also be convinced of that. Like CDot network, they not only develope some useful tools for the connnection between Cosmos SDK-based networks & Substrate-based networks, but also translated some IBC docs into chinese. I think that is a good way for these 2 projects. And for Polkadot, I think it should be more like Ethereum 2.0, while Cosmos emphasize on interchain communications. And IRISnet will help to build the greater ecosystem of Cosmos by our unique functions, like DeFi-supporting modules, on-chain governance, etc.

4. На мою думку, єдиний вірний спосіб щоб побудувати корисну кросчейн екосистему - це співпраця. Тому я думаю, що ми маємо більше сконцентруватися на співпраці, ніж конкуренції. Я радий, що багато проектів теж переконалися в цьому. Як і мережа CDot, вони не тільки розробляють деякі корисні інструменти для з'єднання між Cosmos SDK-мережами та мережами, що базуються на субстратах, але й перекладають деякі документи IBC на китайську мову. Я гадаю, що це хороший шлях для обох цих 2 проектів.А щодо Polkadot, я думаю, він повинен бути більше схожий на Ethereum 2.0, тоді як Cosmos наголошує на взаємопов'язаних комунікаціях. І IRISnet допоможе побудувати більшу екосистему Космосу за допомогою наших унікальних функцій, таких як модулі, що підтримують DeFi, управління чейнами тощо.